Ve středu 20.9.2017 v 16.00 se v budově mateřské školy bude konat úvodní schůzka rodičů. Zveme všechny rodiče , aby přišli a dověděli se co nejvíce informací o průběhu nového školního roku 2017/2018 v MŠ. Schůzka se koná bez účasti dětí! Děkujme za pochopení.

Adolf Dudek

11.09.2017

Výtvarník a ilustrátor Adolf Dudek nás nechal nahlédnout pod pokličku svého umění a jeho výtvarná show byla velkolepá! Ve svých dvou programech, jak pro ZŠ, tak i pro nejmenší z MŠ, nás dokázal pobavit, zabavit a rozesmát tak, že nás břicha bolela ještě dlouho po skončení programu. Zjistili jsme, že malování a kreslení není žádná věda, všichni máme...

Jako každým rokem opouštějí předškoláci mateřskou školu a my jim přejeme : "V pondělí 4.září vykročte pravou !" Hodně štěstí v dalších školních letech :)

V červnu se neodkladně blížil závěr školního roku a s ním i loučení s našimi "páťáky." Dlouho jsme uvažovaly jak "jinak" se s nimi rozloučit. Najednou přišel nápad! Budeme stanovat. Ihned jsme to dětem navrhly a ty byly nadšené. Hned začaly spřádat plány, jak obstarat stany, kdo s kým bude ve stanu a další podrobnosti. Ve čtvrtek 29. 6. nastal...

Ve středu 28. června jsme ve škole měli vzácného hosta. Přijel nás navštívit Cris, rodilý mluvčí z Velké Británie. Pro děti byly připraveny hodiny angličtiny, kde si musely poradit samy a vyzkoušely si tak své jazykové znalosti, které získaly ve výuce cizího jazyka.