Výtvarná soutěž - Myslivost a lesní zvěř

Tento měsíc jsme se zůčastnili velké výtvarné soutěže pro žáky Základních škol okresu Nový Jičín na téma - MYSLIVOST a lesní zvěř. Tuto akci pořádala, jak již několik roků ČMMJ Okresní myslivecký spolek Nový Jičín a tentokrát to bylo v Kateřinicích. Zde byly vystaveny práce provedené libovolnou výtvarnou technikou a také práce v prostorovém provedení. Naší žáci se soutěže zůčastnili a můžeme se pochlubit krásným 2. místem pro ŠD za prostorovou tvorbu a úžasným překvapením bylo 1. místo pro žákyni 5. ročníku Gábinu Niklovou ( 1. místo na 1. stupni ZŠ ). Gratulujeme. Závěrečné vyhodnocení a slavnostní předání cen v Kateřinicích proběhlo v neděli 9. 4. 2017. Zůčastněným této soutěže děkujeme, obrázky byly pěkné a podařené.