AKTUALITY

Vážení rodiče, zveme Vás na RODIČOVSKOU SCHŮZKU, která se bude konat ve středu 14. 9. 2022 v 16.00 hod. v mateřské škole. Na schůzce prosíme účast jednoho rodiče a schůzka se koná bez dětí.

nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1. 9. 2022. Zahájení proběhne od 8. 00 do 8.45, poté žáci odcházejí domů, pokud nezůstávají v družině. Prosím, aby děti měly napsáno, zda mohou odejít samy, v doprovodu, nebo zůstávají v družině. Obědy budou vydávány od 11.00 do 11.20.

Mateřská škola bude v tomto školním roce končit ve čtvrtek 30. 6. 2022. V červenci se budeme stěhovat do zrekonstruované budovy MŠ - z tohoto důvodu není možný letní provoz. Děkujeme za pochopení! vedoucí učitelka Ing. Eva Richterová

Vážení rodiče předškoláků, slavnostní rozloučení s předškoláky proběhne ve středu 22. 6. 2022 v 16.00 ve třídě Sluníček. Těší se na Vás kolektiv a děti MŠ.

V úterý 21. 6. 2022 se všichni předškoláci zúčastnili Olympiády MŠ v Bílovci. Soutěžilo sedm mateřských škol a soutěžili v těchto disciplínách: přenášení vody a míčku, v bowlingu, překážkové dráze, hod diskem, skládačce, zničení věže, navlékání korálků, mlsání a běh. Vše se měřilo na čas. A jak jsme dopadli? Celkem "Smajlíci Tísek" získali 5...

Základní škola a Mateřská škola Tísek, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení - učitelka MŠ 100% úvazek. Nástup srpen 2022. Své životopisy zasílejte do13. 5. 2022 ředitelce školy: Mgr. Lenka Veličková, zs.tisek@email.cz.

Základní škola a Mateřská škola Tísek, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pozici uklízečka MŠ - 100% úvazek. Své životopisy zasílejte do 6. 5. 2022 ředitelce školy: Mgr. Lenka Veličková, zs.tisek@email.cz.