Vážení rodiče, zveme Vás na společnou zahajovací schůzku, která se bude konat v úterý 17.9.2019 v 15.30 v budově MŠ Tísek.

školní rok 2019/2020 začneme slavnostním zahájením v ZŠ Tísek v 8.00. Ukončení bude v 8.45. Děti, které navštěvují družinu, mohou již v pondělí zůstat, provoz je do 16.00. Ti, kteří v družině zůstávat nebudou, prosíme o písemné sdělení, zda mohou jít děti samy nebo kdo si je vyzvedne.

Jako již každým rokem opouštějí předškoláci mateřskou školu a my jim přejeme : "V pondělí 2.září vykročte pravou !" Hodně štěstí v dalších školních letech :)

Vážení a milí rodiče předškoláků, zveme Vás na slavnostní rozloučení s Vašimi dětmi a mateřskou školou, které se uskuteční v úterý 25. 6. 2019 v 15.30 hod.

V úterý dne 25. 6. 2019 se ZKRACUJE PROVOZNÍ DOBA mateřské školy z důvodu Slavnostního rozloučení s předškoláky. Vyzvedněte si, prosíme, své děti do 15.30 hod!!! Děkujeme za pochopení!

Svět nekončí za vrátky, sportujeme se zvířátky, bylo téma výletu dětí mateřské školy. Díky Mysliveckému spolku "Mokřiny" Březová, který nám umožnil využít jejich lesní areál, si děti zasportovaly v různých disciplínách. Odměnou jim byl ukrytý poklad a maskot SOKOLA. Všichni jsme se vrátili unaveni, ale spokojeni :)

Den plný zábavy, soutěží a smíchu mohli žáci zažít v rekreačním areálu Spálovského mlýna na celodenním výletě. A...líbilo se....