LYŽAŘSKÝ KURZ NA "VAŇKÁČI"

06.03.2018

V pondělí ráno 26. 2. 2018 ukazuje teploměr -17°C a my máme začít lyžovat...S obavami sledujeme počty dětí a v 7:45 už víme, že se lyžovat pojede....kromě dvou marodů jsme všichni. Autobus je vyhřátý, lyže, lyžáky, přilby, brýle jsou uloženy a my můžeme vyrazit za týdenním lyžařským dobrodružstvím.

Jsme na místě. Vítají nás lyžařští instruktoři s úsměvem a ujištěním, že všechno zvládneme...i v mrazu. Rozdělí si děti do 3 skupin podle lyžařské úrovně a Palačinky, Rychlíci a Ledečtí (tak se skupiny jmenují) můžou vyrazit na svah.

Ve středu už celou sjezdovku zvládají úplně všichni! Znovu dokazujeme, že děti z Tísku jsou šikovné a sportovně nadané. Dokonce i paní vychovatelka ukázala, že se nezalekne žádné výzvy a poprvé v životě se postavila na lyže....a....sjela sjezdovku...:-)

Pátek je ve znamení mimořádných výkonů. Rodiče stojí na terase a mají možnost sledovat závody ve slalomu. Opět...jedou všichni. A všichni to zvládli!!!! Rozdávají se medaile vítězům, všichni si pochutnávají na ovocné odměně a je nám líto, že týden uběhl jako voda.

A proto se už dnes TĚŠÍME NA PŘÍŠTÍ ROK!!!

fotky ve fotogalerii