Netradiční rozloučení s páťáky

30.06.2017

V červnu se neodkladně blížil závěr školního roku a s ním i loučení s našimi "páťáky." Dlouho jsme uvažovaly jak "jinak" se s nimi rozloučit. Najednou přišel nápad! Budeme stanovat. Ihned jsme to dětem navrhly a ty byly nadšené. Hned začaly spřádat plány, jak obstarat stany, kdo s kým bude ve stanu a další podrobnosti. Ve čtvrtek 29. 6. nastal ten osudový den - "stanování." Všichni jsme se sešli v 17 hodin na školní zahradě. Začaly se stavět stany, vytahovaly se dobroty, které připravily maminky, skládalo se dřevo na táborák. Večer vše vypuklo. Nejprve lehká večeře plná dobrot, diskotéka, opékání špekáčků. Úderem půlnoci se "bouchlo šampáňo,"poté se rozdalo dětem vysvědčení a mohlo se jít spát. Ráno nás čekala snídaně - chleba a vaječina. Snídani si už s námi dali i spolužáci z jiných ročníků. Ve třídě jsme se ještě jednou rozloučili a "hurá na prázdniny!" Dík patří samozřejmě i rodičům za zprostředkování akce a všem přejeme dobrý start do 6. ročníku.

foto ve fotogalerii