Pohádkový les

03.06.2017

V sobotu 3. 6. již tradičně uspořádalo SRPŠ společně s rodiči Pohádkový les pro naše děti. Sluníčko svítilo, a tak nic nebránilo v zábavném průběhu akce. Na startu se přihlásilo 81 dětí, které vyšly v doprovodu rodičů, prarodičů a některé i odvážně samy, za dobrodružstvím do pohádkového lesa. Tam je na 9 stanovištích čekaly různé pohádkové postavičky s nepřekonatelnými úkoly :) Samozřejmě za sladkou či věcnou odměnu. Na závěr cesty se všichni mohli občerstvit na školní zahradě. Připravené ohniště pro opékání, čepovaná oranžáda a pivečko pro dospěláky, tradiční sladké perníčky od Zajíčků a různé jiné dobroty čekaly na všechny.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě, průběhu a úklidu této akce!

Foto ve fotogalerii.