Úprava výuky ZŠ od 4. 1. 2021

04.01.2021

Vážení rodiče,

na základě vyjádření MŠMT Vás informuji o novém opatření, které se týká prezenční a distanční výuky. V pondělí 4. 1. 2021 znovu zahájí prezenční výuku pouze 1. a 2. ročník. Žáci musí mít roušku po celou dobu vyučování, ve společných prostorách i v družině, a proto žádám o dostatečný počet roušek na celý den. V provozu pro tyto žáky bude i školní družina a stravování pro ně bude zajištěno ve školní jídelně. Žáci 3. , 4. a 5. ročníku se budou vzdělávat distančně. Rodiče dětí, které potřebují zapůjčit PC ze školy, si jej mohou přijít vyzvednout v pondělí 4. 1. 2021 od 7.00 do 7.45. V 8.00 také začne 1. hodina distanční výuky pomocí aplikace G-Suide a žáci se setkají se svými třídními učitelkami v on-line třídě. Bližší informace na gmailu.

Děkuji za spolupráci a pochopení.

Mgr. Lenka Veličková, ředitelka