Výlet školky na chatu do Vlkovic

14.06.2018

V loňském školním roce jsme v aktualitách psali, že výlet školky na Mokřinky je naší tradicí. Bohužel loni v létě na chatu na Mokřinkách spadl strom a do dneška není chata opravena a dokonce vykáceli stromy kolem, takže pro nás se tímto tradice uzavírá. Ale jak se říká: "Všechno zlé je pro něco dobré." Naše paní ředitelka Mgr. Lenka Veličková nám dala tip na mysliveckou chatu ve Vlkovicích. Jeli jsem se tam podívat, všechno jsme domluvili, zařídili, připravili program pro děti a ve čtvrtek 14.6. jsem autobusem vyrazili na celodenní výlet do Vlkovic. Vlky jsme tam nepotkali :),  ale za to muflony, žabičky, a to ostatní Vám děti jistě rády poví, když si uděláte chviličku a podíváte se s nimi na rajce.net a prohlídnete si společně fotky.

Děkujeme všem rodičům, kteří nám pomáhali při nakládání a vykládání autobusu, dále panu řidiči Mirkovi za velice příjemnou jízdu a paní Libě , která nám chatu dala k dispozici za symbolickou částku.

Děkujeme!