Výtvarná soutěž - Myslivost a lesní zvěř

12.04.2017

Tento měsíc jsme se zúčastnili velké výtvarné soutěže pro žáky základních škol okresu Nový Jičín na téma - Myslivost a lesní zvěř. Tuto akci pořádala, jako již několik let, ČMMJ Okresní myslivecký spolek Nový Jičín a tentokrát to bylo v Kateřinicích. Zde byly vystaveny práce provedené libovolnou výtvarnou technikou a také práce v prostorovém provedení. Naši žáci se soutěže zúčastnili a můžeme se pochlubit krásným 2. místem pro ŠD za prostorovou tvorbu a úžasným překvapením bylo 1. místo pro žákyni 5. ročníku Gábinu Niklovou ( 1. místo na 1. stupni ZŠ ). Gratulujeme. Závěrečné vyhodnocení a slavnostní předání cen v Kateřinicích proběhlo v neděli 9. 4. 2017. Všem zúčastněným této soutěže děkujeme, obrázky byly pěkné a podařené.